Img 4709

Najczęściej zadawane pytania

Przed wami lista najczęściej zadawanych pytań. Jeśli nie znajdziecie tu odpowiedzi - piszcie do nas śmiało!

TATUAŻ

1.

Jak umówić się na wykonanie tatuażu w waszym studiu?

Zapoznaj się z galerią prac artystów, którzy pracują w naszym studiu i samemu lub z naszą pomocą wybierz jednego z nich. Następnie napisz do nas i w mailu określ wielkość, miejsce oraz temat swojego tatuażu.

2.

Mam sporo pytań. Czy udzielacie konsultacji na temat tatuowania?

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w kwestiach dotyczących Twojego pomysłu na tatuaż. Konsultacje w naszym studio są bezpłatne. Pomożemy Ci poczuć pewność i komfort wynikające z dobrze podjętej decyzji, a tatuowanie potraktować w kategoriach świetnej przygody i nowego doświadczenia. Nigdy nie ocenimy Cię też na podstawie ilości posiadanych tatuaży oraz wiedzy na ich temat.

3.

Czy są wzory których nie wytatuujecie?

Staramy się nie wykonywać wzorów zaczerpniętych z powszechnie dostępnych katalogów. Nie kopiujemy prac, które zostały już wykonane przez innych tatuatorów. Studio tatuażu to nasza pasja i wielka odpowiedzialność, dlatego pieniądze nie są dla nas priorytetem. Odradzimy Ci tatuaż, o którym z doświadczenia wiemy, że w przyszłości nie będzie się dobrze prezentował. Chcemy Cię zachęcić do odnalezienia w sobie kreatywności, która sprawi że Twój nowy tatuaż będzie niepowtarzalny i wyjątkowy.

4.

Czy przygotujecie projekt mojego tatuażu?

W Zajawa Tattoo Gdynia przygotowujemy autorskie projekty tatuażu, które następnie tatuujemy. Bazując na Twoim pomyśle na motyw przewodni jesteśmy w stanie przygotować niepowtarzalny wzór przeznaczony tylko dla Ciebie. Projekt będzie interpretacją Twojego wybranego motywu, czyli zostanie wykonany w stylistyce prezentowanej przez wybranego tatuatora. Dzięki temu Twój tatuaż będzie jedyny w swoim rodzaju.

TATUAŻ

1.

Czy i w jaki sposób można zakryć stary tatuaż / wykonać cover?

Aby odpowiedzieć na to pytanie musisz pokazać nam tatuaż, którego chcesz się pozbyć. Możesz odwiedzić osobiście nasze studio w Gdyni lub wysłać nam zdjęcie z informacjami na temat wielkości wzoru. W większości przypadków decydujemy się podjąć wykonania tzw. 'coveru’ czyli zakrycia starego wzoru nowym. Musisz być świadomy, że dla artysty wykonanie takiego tatuażu to zadanie wymagające większego nakładu czasu oraz pracy i nie zawsze będzie możliwe zrobienie w tym miejscu projektu według Twojego pomysłu.

2.

Jak przygotować się na wykonanie tatuażu?

 • Rzeczy, które ubierzesz na dzień sesji powinny być czyste, wygodne, ale licz się z tym, że mimo naszych starań mogą zostać zabrudzone tuszem.
 • Nie korzystaj z solarium do dwóch tygodniu wcześniej / nie opalaj się.
 • Trzy dni przed dniem wykonania tatuażu nie spożywaj alkoholu.
3.

Czy mogę wcześniej obejrzeć projekt przygotowany dla mnie?

Zasadą naszego studia jest to, iż nie wysyłamy przygotowanych projektów przez internet. Projekt, na podstawie wcześniej przeprowadzonych konsultacji i dostarczonych przez Ciebie materiałów przygotowujemy w dniu tatuowania, a ewentualne poprawki po wymianie uwag z Tobą, wprowadzamy na miejscu przed przeniesieniem wzoru na skórę.

4.

Czy posiadacie cennik wykonywanych tatuaży?

Nie posiadamy stałego cennika na tatuaże wykonywane w naszym salonie. Każdy projekt zostaje indywidualnie wyceniony, a jego cena zależy od czynników takich jak stopień skomplikowania, miejsce na ciele oraz wielkość wzoru, a co za tym idzie od ilości pracy jaką tatuator będzie musiał włożyć w jego wykonanie. W cenę wliczony jest także czas poświęcony przez tatuatora na przygotowanie projektu.

5.

Jak zadbać o świeżo wykonany tatuaż?

Na początku przygody z tatuażem proces jego gojenia może wydawać się skomplikowany. Znalezione w internecie porady często zamiast pomagać rodzą kolejne pytania. Wiemy o tym z autopsji i dlatego chętnie opowiemy Ci o różnych stosowanych metodach. Bazując na wieloletnim doświadczeniu zasugerujemy też które czynności naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się przy pielęgnacji Twojej dziarki.

Twój świeżo zrobiony tatuaż zabezpieczymy opatrunkiem. Po upływie od dwóch do czterech godzin ostrożnie pozbądź się folii. Dokładnie przemywaj tatuaż letnią wodą przy użyciu mydła antybakteryjnego aż do chwili oczyszczenia go z wazeliny oraz osocza. Następnie delikatnie osusz miejsce przykładając papierowy ręcznik. Odczekaj kilkanaście minut i posmaruj wytatuowane miejsce maścią zakupioną w aptece bądź w studiu (polecamy maść Inktrox, Neba oraz Bepanthen Baby). Czynność przemywania i smarowania tatuażu powtarzaj co kilka godzin – nie dopuszczaj, aby miejsce było całkowicie suche. Po kilku dniach w zależności od wytatuowanego miejsca oraz innych czynników z tatuażu zacznie schodzić naskórek. Jest to zupełnie normalny proces podczas którego będziesz odczuwać uporczywe swędzenie. Będzie Cię kusiło, aby podrapać i złagodzić nieprzyjemne uczucie, ale dla dobra procesu gojenia musisz się od tego powstrzymać! Z czasem swędzenie ustąpi, a sam tatuaż wejdzie w ostatnią fazę gojenia – możesz smarować go maścią jeszcze przez okres do miesiąca od momentu wykonania.

6.

Do momentu wygojenia tatuażu...

 • Unikaj solarium
 • Unikaj sauny, basenu i kąpieli w wannie (tylko szybki prysznic, aby nie rozmoczyć tatuażu)
 • Nie drap miejsca ze świeżym tatuażem

Regulamin

Kochani! Zanim do nas napiszecie zapoznajcie się z treścią tej informacji, ułatwi nam to komunikację oraz skróci czas omówienia pracy:

TATUAŻ:

 1. Skontaktować możesz się z nami:
  Skontaktować możesz się z nami:
  – osobiście w studio – Świętojańska 18/5 Gdynia
  – telefonicznie – 516 122 672
  – mailowo – zajawa.gdynia@gmail.com
  – przez wiadomość prywatną na facebooku – Zajawa Tattoo Gdynia
  – DM na instagramie – @zajawatattoo_gdy
  – formularz na stronie WWW – gdynia.zajawatattoo.pl
 2. Ze względu na możliwość wglądu w konwersację oraz przesyłanie obrazów preferujemy elektroniczny kontakt (facebook / mail/ instagram).
 3. Jeżeli kontaktujesz się z nami drogą elektroniczną to:
  – nie ukrywamy, że najłatwiej pracuje nam się na zdjęciach, więc swoje pomysły prezentuj nam najlepiej w takiej postaci. Nie kopiujemy prac innych tatuatorów i to co wyślesz stanowiło będzie tylko inspirację, na podstawie której dobierzemy Ci tatuatora.
  – powiedz w jakim miejscu tatuaż miałby się znajdować.
  – powiedz jaka wielkość projektu Cię interesuje. Im dokładniej tym lepiej.
  – mimo, że wiadomości na FB, instagramie i poczcie odczytujemy codziennie, bardzo możliwe, że nie odpowiemy Ci od razu ze względu na ilość konwersacji. Nie oznacza to, że się obijamy lub nie chcemy Cię obsługiwać, tylko aktualnie zajmujemy się kimś innym. Prosimy o cierpliwość.
 4. Jeżeli kontaktujesz się z nami drogą telefoniczną zachęcamy do umówienia się na konsultacje w studio. Jeżeli nie masz takiej możliwości – referencyjne zdjęcia i opis podany w podpunkcie 2 wyślij nam drogą elektroniczną. Przy rozmowie telefonicznej wiele szczegółów ucieka i nie jesteśmy w stanie wszystkiego tego odtworzyć.
 5. Jeżeli chcesz zjawić się osobiście w studio najlepiej umów się o konkretnej godzinie. Nie zawsze wszyscy pracują, a gdy wiemy kiedy będziesz, zaoferujemy pomoc konkretnego tatuatora.
 6. Gdy omówimy projekt i termin tatuowania będziemy potrzebowali zadatku. Kwota 100 zł obejmuje sesje do wartości 500 zł. Za sesję o wartości większej niż 500 zł, zadatek wynosi 200 zł. Kwotę można uiścić osobiście w studiu (TYLKO GOTÓWKĄ) lub przelewem (dane do przelewu wysyłane są na maila wraz z potwierdzeniem z kalendarza).
 7. Zadatek jest zwrotny DO TYGODNIA przed tatuowaniem. W przypadku gdy zostało mniej niż 7 dni kwota jest bezzwrotna. Jest to nasze zabezpieczenie w przypadku nieobecności klientów i zapłata za pracę tatuatora przy projekcie.
 8. Pozostałymi warunkami są: podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu email. Na pocztę elektroniczną wysyłamy potwierdzenie z naszego kalendarza z datą, godziną i pozostałymi informacjami dotyczącymi spotkania. Numer kontaktowy bardzo często jest pomocny przy awaryjnych sytuacjach.
 9. Projekty przedstawiane są klientom w dniu tatuowania. Gdy pojawią się zastrzeżenia i prośby o ewentualne zmiany w projekcie, zostają one naniesione przed pracą. Żeby zminimalizować możliwość niedomówień w dniu tatuowania, prosimy o wysyłanie jak największej ilości informacji i zdjęć referencyjnych przed samym terminem.
 10. Przed wizytą wymagamy żeby miejsce tatuażu nie było opalone oraz żeby było smarowane oliwką już cały tydzień poprzedzający umówiony termin. Smarowanie należy odpuścić w dniu tatuowania. W przypadku za bardzo opalonej skóry zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania usługi oraz przełożenia terminu na bardziej odległy. Wiąże się to z utratą opłaconego wcześniej zadatku.
 11. Przed dniem tatuowania wyśpij się i odpocznij. Nie przychodź pod wpływem alkoholu, ani na kacu. Wszelkie procentowe trunki (i inne substancje psychoaktywne) odpuść sobie też na kilka dni (2-3 dni) przed tatuowaniem. Zjedz porządne śniadanie. Do studia przynieś sobie coś słodkiego lub jakiś posiłek jeżeli przychodzisz na dłuższą sesję.
 12. Prosimy o zachowanie higieny osobistej.
 13. Mimo tego, że kochamy zwierzaki prosimy o nie przyprowadzanie ich do studia. Praktycznie cały obszar naszego lokalu to powierzchnia zabiegowa i stanowi to duże niebezpieczeństwo.
 14. W miarę możliwości prosimy o nie przyprowadzanie osób towarzyszących.
 15. Usługę tatuowania wykonujemy tylko na osobach pełnoletnich. W przypadku osób niepełnoletnich nie uznajemy zgód oraz nie wykonujemy usługi nawet w obecności rodziców/ opiekunów prawnych.
 16. Nie tatuujemy kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. To wszystko dla dobra Waszych dzieci.
 17. WPŁATA ZADATKU JEST RÓWNOZNACZNA Z AKCEPTACJĄ POWYŻSZYCH ZASAD.
 18. Informujemy, że vouchery bez podanego terminu ważności nie są akceptowane wraz z rozpoczęciem 2020 roku.
 19. Pierwsza poprawka tatuażu bezpłatna jest do 2 miesięcy od jego wykonania – po upływie tego okresu poprawki są płatne 100% zaczynając od minimalnej studia, tj. 200 zł. Poprawki dłoni (w tym palców) zawsze są płatne, również zaczynając od minimalnej stawki studia.

KLAUZULA INFORMACYJNA W ZAKRESIE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KONTAHENTÓW

Uprzejmie informujemy, że:
1) administratorem Twoich danych osobowych jest spółka cywilna „Zajawa Krystyna Pacześny i Marcin Pacześny s.c.” z siedzibą w Gdańsku (80-426) przy al. gen. J. Hallera 37/1, NIP: 9570076246, (wspólnicy Krystyna Pacześny i Marcin Pacześny) zwana dalej „Administratorem”,
2) Twoje dane osobowe są Nam niezbędne do: wykonania umowy, wypłaty wynagrodzenia, realizacji obowiązków podatkowych, rachunkowych oraz zawartych w ustawie o systemie ubezpieczeń społecznych, a także obrony i dochodzenia roszczeń,
3) podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest:
· art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej RODO,
· art. 6 ust. 1 lit. c RODO,
· art. 6 ust. 1 lit. f RODO – co do dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z wykonaniem umowy i obrony przed roszczeniami,
4) podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich uzyskania nie będziemy mogli rozpocząć współpracy,
5) posiadasz prawo do:
· żądania od Nas dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
· wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
· przenoszenia danych,
· wniesienia skargi do organu nadzorczego,
· cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, jeśli podstawą przetwarzania Twoich danych jest zgoda,
· żądania otrzymania jednej kopii danych osobowych przez Nas przetwarzanych,
6) Twoje dane osobowe będę przekazywane następującym odbiorcom: podmiot prowadzący księgowość Administratora,
7) Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich oraz organizacji międzynarodowych,
8) Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
9) Twoje dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 5 lat, licząc od początku roku kalendarzowego następującego po roku, w którym zakończyłeś współpracę z Zajawa tattoo Studio Kraków, z zastrzeżeniem, iż dane osobowe dla celów ubezpieczeń społecznych będą przechowywane przez okres 50 lat od zakończenie współpracy zgodnie z ustawą o emeryturach i rentach z FUS,
10) Wszelką korespondencję dotyczącą realizacji Twoich praw wskazanych w pkt 5 powyżej kieruj pisemnie na adres: Zajawa Krystyna Pacześny i Marcin Pacześny s.c., al. gen. J. Hallera 37/1, 80-426 Gdańsk lub drogą elektroniczną na adres e-mail: zajawa.gdynia@gmail.com.

Gold mail

Zapytaj o tatuaż

  Pamiętaj, że aby umówić konkretny termin wykonania Twojego tatuażu musimy wspólnie ustalić wiele szczegółów. Odezwiemy się do Ciebie maksymalnie w ciągu 72h (poza weekendami) w celu dookreślenia kwestii projektu i Twoich wymagań. Do przeczytania!

  Odwiedź nas:

  UL. Świętojańska 18/5
  81-368 Gdynia

  Godziny otwarcia:

  Pon.-Pt.: 10:00 – 17:00