Dsc08848 (1)

ZADATEK – dlaczego go pobieramy i czym on w ogóle jest?

16 marca, 2022

„A Komu to potrzebne? A dlaczego?” 

Podczas umawiania się na tatuaż, zaraz po zaproponowaniu tatuatora, terminu i wyceny zawsze na koniec informujemy o konieczności wpłaty zadatku – ale czemu to w ogóle robimy?
Zadatek jest pobierany, ponieważ daje on Tobie (i nam) gwarancję, że termin jest potwierdzony. Tatuator ma też wtedy pewność, że pojawisz się na sesji, a on danego dnia nie będzie się nudził :).

Zadatek jest oczywiście odliczany od ostatecznej ceny tatuażu, czyli GDY TATUAŻ KOSZTUJE 1000 pln, a ty wcześniej wpłaciłaś/wpłaciłeś 200 PLN, to na miejscu w dniu sesji dopłacasz już tylko 800 pln.

zadatek należy wpłacić na nasze konto lub gotówka w studio maksymalnie 3 dni od ustalenia terminu sesji.

Zadatek jest zwrotny jeśli zrezygnujesz z jakiś powodów termin, jednak musisz nas poinformować o tym przynajmniej 7 dni przed umówioną sesją. W innym przypadku zadatek przepada. Przy ustaleniu kolejnego terminu poprosimy Cię o ponowną jego wpłatę. możemy jednokrotnie przełożyć termin twojej sesji bez straty zadatku, jeśli oczywiście zachowasz ustalone 7 dni.

ile wynosi zadatek?

Kwota 100 zł obejmuje sesje do wartości 500 zł. Za sesję o wartości większej niż 500 zł, zadatek wynosi 200 zł, a przy pełnej sesji od 1000zł w górę, zadatek wynosi 300 zł. Kwotę można uiścić osobiście w studiu (TYLKO GOTÓWKĄ) lub przelewem na podane przez naszego menadżera dane.

WPŁATA ZADATKU JEST RÓWNOZNACZNA Z akceptacją regulaminu studia.

Wróć do bloga

Polecane

Najnowsze wpisy

Kategorie